Vianočné a novoročné pozdravy

Novoročný pozdrav

Vážení priatelia, obchodní partneri, prichádzame k Vám s ponukou vianočných a novoročných pozdravov bez vnútornej potlače alebo s vytlačeným blahoželaním na vnútornej strane „Veselé Vianoce a šťastný nový rok” v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku. Ponúkame viaceré typy novoročných pozdravov (na zatváranie, kartičky) s rôznymi motívmi (Banskej Bystrice a iných miest, prírody, maľované atď.) Novoročné pozdravy sa dodávajú […]

Čítať ďalej


Grafický návrh a realizácia reklamy

Všetky práce spojené s realizáciou akejkoľvek zákazky od kreatívnej myšlienky cez tvorbu grafického návrhu, výbe­rom typológie, rozloženia textu a grafických prvkov, fotografovanie, skenovanie a úprava fotozáberov, zalomenie a korektúra sú realizované vo vlastnej réžii, tak pracovníkmi našej spoločnosti A grafik, ako aj s využitím softvérového vybavenia, vlastných pracovných prostriedkov a pomôcok.

Čítať ďalej


Vydavateľstvo

V spolupráci s dodávateľmi kladieme dôraz na ich vysokú odbornosť. Za uplynulé roky sme si už vybudovali kva­litnú sieť spoľahlivých dodávateľov. Rovnako spolupracujeme pri jazykových prekladoch s overenou agentúrou a tiež v prípade potreby poslednú jazykovú korektúru pred zadaním do tlače zadávame odborníkom.

Čítať ďalej